šipka HIGH-TECH PRODUKTY

Pro zhotovení protéz dolní končetiny využíváme nejmodernější high-tech produkty, které nám napomáhají splnit základní požadavky kladené na protézy – komfort, funkci a vzhled.

 

SILIKONOVÁ LŮŽKA ICEROSS

silikonova luyka Iceross

Silikonové lůžko tvoří mezivrstvu mezi amputačním pahýlem a tvrdým nosným lůžkem protézy. Nejznámnější typem je silikonové lůžko Iceross, které stabilizuje měkké tkáně, minimalizuje pumpování (protahování pahýlu), podporuje oběhový systém a zajišťuje komfort pro uživatele.
Více informací zde.


 

MSS LŮŽKO TRANSTIBIÁLNÍ PROTÉZY

silikonova luyka Iceross

MSS lůžko představuje velmi efektivní a standardizovaný systém výroby nosného plnokontaktního lůžka transtibiální protézy přímo na amputačním pahýlu uživatele. Komfort, rychlý a efektivní postup zhotovení a technologický postup poskytující konzistentní výsledky jsou hlavní výhody MSS lůžka.
Více informací zde.


 

PROTETICKÁ CHODIDLA FLEX - FOOT


silikonova luyka Iceross

Produktová řada protetických chodidel Flex-Foot je přínosem pro každého uživatele protézy, bez ohledu na jeho věk a stupeň aktivity. Tato chodidla jsou navržena tak, aby splnila požadavky a očekávání zdravotnických pracovníků i uživatelů. Přirozená a bezpečná chůze je dosažena díky jedinečné konstrukci chodidel Flex-Foot a použitého uhlíkového kompozitového materiálu.
Více informací zde.

 

KOLENNÍ KLOUBY

silikonova luyka Iceross
Mezi nejznámnější systémová konstrukční řešení protetických kolenních kloubů patří klouby Mauch® a Total Knee®. Oba systémy charakterizuje  přirozený pohyb kolenního kloubu, méně namáhavá a stabilnější chůze a aktivnější životní styl uživatelů protéz.
Více informací zde.
 

SILIKONOVÉ KOSMETICKÉ KRYTÍ PROTÉZ


silikonova luyka Iceross

Individuálně zhotovené silikonové kosmetické krytí protézy zabezpečuje dokonalý vzhled protézy, výjimečně věrohodnou imitaci končetiny. Tvar, barevnost a zachycení všech anatomických detailů činí ze silikonových kosmetických krytí nejdokonalejší provedení vzhledu protézy.
Více informací zde.Naše webová stránka používá soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s našimi pravidly využívání cookies.